zespółkadra i zespół

Dla Państwa pracuje ponad 15 doradców, pomagających nie tylko bezboleśnie przebrnąć przez zawiłości rozliczeń firmowych, ale również poszukujących sposobów optymalizacji zobowiązań podatkowych.

Zarząd

Janusz Rynk

Prezes Zarządu, Doradca podatkowy 09673

Maciej Brąś

Wiceprezes Zarządu, Dyrektor do spraw ekonomicznych

maciej@fpd.pl

Kadra

Jolanta Wojcieszak

Jolanta Wojcieszak

Kierownik Działu Księgowości,specjalista do spraw księgowych

jola@fpd.pl

Dorota Skowrońska

Dorota Skowrońska

Kierownik Działu Kadr, Specjalista do spraw kadrowo-płacowych

dorota@fpd.pl

Paulina Bartkiewicz

Paulina Bartkiewicz

Kierownik Działu Księgowości, specjalistyczna ds. księgowych

paula@fpd.pl

Dorota Pocheć

Dorota Pocheć

Specjalista ds. księgowych

d.pochec@fpd.pl

Krystyna Michalska

Krystyna Michalska

Specjalista ds. księgowych

k.michalska@fpd.pl

Agnieszka Kłosowska

Agnieszka Kłosowska

Specjalista ds. księgowych

agnieszka@fpd.pl

Wioleta Kuziel

Wioleta Kuziel

Specjalista ds. księgowych

w.kuziel@fpd.pl

Agnieszka Janaszek

Agnieszka Janaszek

Specjalista ds. księgowych

a.janaszek@fpd.pl

Iwona Tusińska

Iwona Tusińska

Specjalista do spraw księgowych

iwona@fpd.pl

Katarzyna Milewska

Katarzyna Milewska

Specjalista ds. księgowych

k.milewska@fpd.pl

Renata Piec

Renata Piec

Specjalista ds. księgowych

renata@fpd.pl

Rafał Tomaszewski

Rafał Tomaszewski

Specjalista do spraw kadrowych ZUS i BHP

rafal@fpd.pl

Karolina Potocka

Karolina Potocka

Specjalista ds. księgowych

k.potocka@fpd.pl

Monika Różycka

Monika Różycka

Specjalista ds. kadrowych

m.rozycka@fpd.pl

Izabela Bujak

Izabela Bujak

Specjalista ds. księgowych

i.bujak@fpd.pl

Ilona Anioł

Ilona Anioł

Asystent d/s księgowości

i.aniol@fpd.pl

Joanna Sychowska

Joanna Sychowska

Specjalista ds. księgowych

j.sychowska@fpd.pl

Agnieszka Budzyńska

Agnieszka Budzyńska

Specjalista ds. kadrowych

a.budzynska@fpd.pl

Anna Goraj

Anna Goraj

Specjalista ds. księgowych

anna@fpd.pl

Monika Kajdy

Monika Kajdy

Księgowa

m.kajdy@fpd.pl

Napisz do nas wiadomość

 

Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy do dyspozycji
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8 do 16

FPD SP. Z O.O.
spółka doradztwa podatkowego
ul. Żurawia 5
25-653 Kielce

NIP 657 283 77 94
REGON 260335667
KRS 0000339502

Dołącz do nas w mediach społecznościowych

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że się zgadzasz na ich użycie.